Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 271 - GYÁRTÓSORI MINŐSÉGELLENŐR - HOLLANDIA
Kategória: Mezőgazdaság és élelmiszeripar
Munkatapasztalat: Minőség menedzsment - Ellenőr - 1 év
Elvárt végzettség: Érettségi
Elvárt nyelvtudás: angol - Szint: Társalgási (B1)
Munkavégzés helye: Hollandia - Horst
Fizetés: 1200 Euro
Bevezető:
Hollandiába, Horst városában található konzervgyártó üzembe keresünk társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező gyártósori minőségellenőröket hosszú távra.
További információk:
Feladatok:

Kész termékek vízzel, kémiai, illetve vizuális módon történő tesztelése.

Fizetés:

9.74 € bruttó, fizetés hetente
plusz műszakokért 114%-os fizetés

Szállás :

biztosított, 60 €/hét

Elvárások a jelentkezőktől:

társalgási szintű angol nyelvtudás
min. 1 éves minőségellenőri munkakörben szerzett tapasztalat
munkavégzés egyénileg, és csapatban
akár több műszak vállalása (114%-os fizetés ekkor)
angol nyelvű referencia

Jelentkezés: a JELENTKEZEM gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével.