Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 262 - Ipari Gépész - Hollandia
Kategória: Mezőgazdaság és élelmiszeripar
Elvárt végzettség: Érettségi
Elvárt nyelvtudás: angol - Szint: Társalgási (B1)
Munkavégzés helye: Hollandia - Horst
Bevezető:
Hollandiába, Horst városában található konzervgyártó üzembe keresünk társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező ipari gépészeket hosszú távra.
További információk:
Feladatok:
A gyártósoron található gépek jó műszaki állapotának fenntartása, szállítási rendszerek, targoncák és perifériák karbantartása, valamint a magas színvonalú, és a biztonságos termelés biztosítása.
Fizetés: 9.74 € bruttó, fizetés hetente
plusz műszakokért 114%-os fizetés
Szállás : biztosított, 60 €/hét

Elvárások a jelentkezőktől:
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- gépészeti vagy elektornikai végzettség
- 1-2 év tapasztalat gyártósorok, gépek karbantartása terén
- specializáció előny lehet
- rendkívüli munkabírás
- precíz munkavégzés
- angol nyelvű referencia releváns munkatapasztalatról

Esetenként német nyelvtudással is el tudjuk helyezni jelentkezőinket!

Jelentkezés: a JELENTKEZEM gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével.