Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 237 - Ápolói munka Svájcban

Kategória: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális szféra
Munkatapasztalat: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális szféra - Ápoló - 1 év
Elvárt végzettség: Szakközép-iskola
Elvárt nyelvtudás: német - Szint: Középfok (B2)
francia - Szint: Középfok (B2)
olasz - Szint: Középfok (B2)
Munkavégzés helye: Svájc -
Fizetés: 3980 Euro
Bevezető:
Svájci idősotthonokba, kórházakba keresünk középfokú német-, francia- vagy olasztudással rendelkező ápolókat!

További információk:
Az átfutási idő mindössze néhány hét, minimálisak az induló költségek és segítséget kapunk a hivatalos ügyek intézéséhez!

Megbízónk profilja: Idősotthonok, kórházak
Munkavégzés helye: Svájc

Feladatok:
- A mindennapos tevékenysége során az ápoló irányít, priorizál, dokumentál, tartja a kapcsolatot az ellátó team többi tagjával.

Elvárások:
- ápolói végzettség
- minimum középfokú német vagy francia vagy olasz nyelvtudás (szóban és
írásban egyaránt)
- németországi munkatapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
- nyitottság külföldi munkára
- önálló munkavégzésre való képesség

Amit mi kínálunk:

- kimagasló kereseti lehetőség bruttó min. 5000 Frank/hó (1.000.000 Ft)
- segítség a hivatalos dokumentumok, az ápolói regisztráció intézésében
- a kezdeti időszakra olcsó szálláslehetőség
- karrier- és egyéni fejlodési lehetőség
- modern infrastruktúra
- hosszú távú munkalehetőség