Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 216 - Au Pair munka USA-ban

Kategória: Szolgáltatások
Elvárt végzettség: Érettségi
Elvárt nyelvtudás: angol - Szint: Középfok (B2)
Munkavégzés helye: Amerikai Egyesült Államok -
Fizetés: 163000 Ft
Bevezető:
Amerika egész területére keresünk gyermekszerető, bébiszitterként már tapasztalatot szerzett Au Pair-eket, minimum középszintű angol nyelvtudással. A program egyedülálló lehetőséget kínál arra, hogy megismerd Amerikát, elsajátíthasd a nyelvet és egy kellemes évet tölts el külföldön.

További információk:
Az Au Pair napi maximum 10 órát, heti maximum 45 órát dolgozhat, biztosított a heti 1,5 szabadnap, emellett van két hét szabadsága is a szerződés időtartalma alatt.
A heti fizetés 195,75 USD (az Au pairek zsebpénzt kapnak, így keresetük adómentes), továbbá biztosított a szállás, ellátás, tréningek, és havi meetingek az Amerikai Au pair közvetítő ügynökséggel.

Főbb feladatok:
- a fogadó család gyermekeinek felügyelete, foglalkoztatása
- gyermekek ébresztése, öltöztetése, stb. előkészíteni őket az iskolába indulásra
- gyermekek étkezéséről való gondoskodás
- játék a gyermekekkel, művészeti órák projektjeiben való segédkezés
- fürdetés, altatás, éjszakai felügyelet
- gyermekek iskolába illetve délutáni foglalkozásokra szállítása autóval
- könnyű háztartási munkák a gyermekek körül

A jelentkező J1-es vízummal mehet ki, a program keretén belül 12 hónapot tölthet a fogadó családjánál, a tartózkodás egyszer meghosszabbítható 3, 6 vagy 12 hónappal.

Elvárások a jelentkezővel szemben:
- korhatár: 18-26 év
- középfokú angol nyelvtudás (minimum B2 szint)
- B kategóriás jogosítvány
- gyermekgondozásban szerzett tapasztalat (kb. 200 óra, amit igazolni is kell)
- érettségi
- erkölcsi bizonyítvány
- minimum 12 hónapos munkavállalásra való nyitottság
- nem jelentkezhet az, aki korábban már volt Au Pair az USA-ban

Lehetőség van Au Pair Professional-ként való elhelyezésre is, amennyiben van tapasztalatod a csecsemőgondozás terén is. (Ez esetben a fizetés is magasabb, heti 225 USD.)

Felmerülő költségek:
- 35 000 Ft regisztrációs díj
- 400 USD kaució, amit az Au pair közvetítő ügynökség az 1 éves kinttartózkodást követően visszautal
- vízumigénylési díj: 140 USD

Tehát összességében kb. 130 000 Ft önerőre van szükség, a kiutazást pedig a fogadócsalád fizeti!

Ha alkalmasnak érzed magad a munkára, szereted a gyerekeket, és szeretnél a lehetőségek országában dolgozni, akkor jelentkezz mihamarabb!