Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 203 - RAKTÁR Warrington

Kategória: Egyéb
Elvárt végzettség: Általános iskola
Elvárt nyelvtudás: angol - Szint: Alapfok (A2)
Munkavégzés helye: Nagy-Britannia - Warrington
Fizetés: Euro
Bevezető:
Sok éves múltra visszatekintő nemzetközi logisztikai cég angliai Raktárába keresünk munkatársakat. Korábbi tapasztalat, képzés nem feltétel, csak társalgási szintű angol nyelvtudás!
További információk:
FELADATOK: az áruházba érkező szállítmányok mennyiségi és minőségi kezelése és a kapcsolódó adminisztrációs és számítógépes feladatok elvégzése. Ugyanakkor a munka elsősorban fizikai jellegű, sok emeléssel jár, ezért inkább férfiak jelentkezését várjuk!
Kezdés akár azonnal!!

Feladat:
-Áru (háztartási és egyéb elektronikai eszközök) rendszerezése, elhelyezése, kiválogatása
-Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás szükséges
-Elvárt a jó fizikai erőnlét, a hátproblémák gondot okozhatnak.

Munkaidő:
- Fix műszakok - túlóra időszakosan lehetséges,megrendeléstől függően
Munkaruha:
- Biztonsági felszerelést a cég biztosít, az egyenruha alacsony áron a cégen keresztül beszerezhető

Fizetés:
- 6,10-7,50 GBP/óra,
- Munkaóra száma megrendeléstől függ

Szállás:
- közvetítő cégen keresztül 2-3 ágyas elhelyezéssel
-Ára kb. 70 GBP/fő /hét rezsivel együtt

- Angol nyelvű fényképes önéletrajz,
- Telefonos interjú partnerünkkel
- Szerződéskötés (Munkaközvetítésről és egyéb kapcsolódó szolgáltatásokról (pl
szállás, transzfer a reptérről,stb) az irodában
- repülőjegy foglalás

Szükséges indulótőke:
kb.250.000 Ft indulótőke megléte (minden indulóköltség, beleértve az utazás, szállás, zsebpénz, munkaruha, stb. fedezésére)