Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 199 - EMELŐTARGONCA VEZETŐ

Kategória: Szállítmányozás, logisztika
Munkatapasztalat: Szállítmányozás, logisztika - Targoncavezető - 1 év
Elvárt végzettség: Szakmunkásképző
Elvárt nyelvtudás: angol - Szint: Társalgási (B1)
német - Szint: Társalgási (B1)
Munkavégzés helye: Hollandia - Eindhoven
Fizetés: 1300 Euro
Bevezető:
Holland partnerünk megbízásából keresünk Eindhoven közelébe targoncavezetőket minimum egy 1éves munka tapasztalattal és társalgási szintű angol vagy német nyelvtudással!
További információk:
Feladatok:
- termékek fizikai mozgatása és betárolása,
- beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
- áru összekészítése, rakodás,
- a munkaterület tisztán tartása.

Elvárások:

- rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
- önálló, precíz munkavégzés,
- megbízhatóság, pontosság,
- targoncavezetői jogosítvány (elektromos).
- Legalább társalgási szintű angol/német nyelvtudás
- Minimum 1 év munkatapasztalat

Munkaidő:
- Átlag heti 37.5 - 40 óra
- Fix műszakok - túlóra megrendeléstől függően lehetséges

Munkaruha:munkaadó által biztosított

Fizetés:
- 9,10€ brutto fizetett éjszakai műszak és fizetett túlóra
Szállás:
- munkaadó által biztosított 2ágyas szobákban
- Ára: 91 euro/fő /hét rezsivel együtt

- Angol/német nyelvű fényképes önéletrajz
- Telefonos interjú partnerünkkel
- Szerződéskötés (Munkaközvetítésről és egyéb kapcsolódó szolgáltatásokról (pl szállás, transzfer a reptérről,stb)
- repülőjegy foglalás

Szükséges indulótőke:
Kb. 150.000 Ft között (kiutazás, kétheti szállásdíj, zsebpénz, stb)