Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 187 - Házigondozás Németországban

Kategória: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális szféra
Elvárt végzettség: Szakközép-iskola
Elvárt nyelvtudás: német - Szint: Társalgási (B1)
Munkavégzés helye: Németország - -
Fizetés: 1000 Euro
Bevezető:
Németországba keresünk bentlakásos idősgondozói munkára kizárólag HÖLGYEKET!
További információk:

Cégünk olyan hölgyek jelentkezését várja, akik megbízható munkájukkal biztosítani tudják a segítségre szoruló idősek szakszerű ápolását, gondozását.

Elvárások:
- bármilyen egészségügyi végzettség, bizonyítvány,oklevél, vagy idősgondozói tapasztalat
- eros (aktív) alapfokú német nyelvtudás
- nyitottság külföldi munkára
- önálló munkavégzés
- max. 55-éves életkor

Feladatok:
- segítségnyújtás a mindennapi teendőkben
- ápolási feladatok teljes körű ellátása
- állandó felügyelet ellátása
- otthoni segítségnyújtás

A klienst minden esetben a saját otthonában ápolják, ahol gondozók saját szobával, lakrésszel rendelkeznek. A szállásért és ellátásért természetesen nem kell fizetniük, így akár a fizetésüket teljes egészében félretehetik, amely körülbelül nettó 1000euro/hó. (A kliens állapotától függő)
A munka megkezdéséhez szinte semmi indulótőke nem szükséges, hiszen szállás, étkezés térítés nélkül biztosított.

Ez egy teljes munkaidős állás, mely tartós külföldi tartózkodást jelent. Ha viszont Ön nem akar sokáig távol lenni családjától, lehetősége van 3 hét munka, 3 hét itthon munkaidő beosztásra is.