Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 168 - Nővér Németországban

Kategória: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális szféra
Munkatapasztalat: Egészségügy, gyógyszerészet, szociális szféra - Ápoló - 1 év
Elvárt végzettség: Szakközép-iskola
Elvárt nyelvtudás: német - Szint: Társalgási (B1)
Munkavégzés helye: Németország - Nittenau
Fizetés: 1600 Euro
Bevezető:
Már társalgási szintű német nyelvtudás is elegendő, hogy nővérként elhelyezzük Németországban! Általános ápolói végzettség szükséges és a jogosítvány is előny.
További információk:
Pár hét csak az átfutási idő, minimálisak az induló költségek és segítséget kapunk a hivatalos ügyek intézéséhez (munkavállalási engedély)!

Megbízónk profilja: Rehabilitációs Klinika és Idősotthon
Munkavégzés helye: Németország, Nittenau

Feladatok:
- A mindennapos tevékenysége során az ápoló irányít, priorizál, dokumentál, tartja a kapcsolatot az ellátó team többi tagjával.

Elvárások:
- ápolói végzettség
- minimum erős alapfokú német nyelvtudás (szóban és
írásban egyaránt)
- nyitottság külföldi munkára
- önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök:
- Budapestről Nittenau-ba alig hat óra alatt eljuthatunk autóval
- Olcsó de igényes szállás a klinikán belül biztosított

Amit mi kínálunk:

- kimagasló kereseti lehetőség 1600euro/hó
- segítség a hivatalos dokumentumok beszerzésében
- szállás biztosítása 150 euró/hó
- karrier- és egyéni fejlodési lehetőség
- modern infrastruktúra
- hosszú távú munkalehetőség