Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 144 - Animátor Görögországban, Cipruson

Kategória: Vendéglátóipar, idegenforgalom
Elvárt végzettség: Általános iskola
Elvárt nyelvtudás: angol - Szint: Középfok (B2)
német - Szint: Középfok (B2)
Munkavégzés helye: Görögország - -
Fizetés: 500 Euro
Bevezető:
Az animátorok 4-5 csillagos szállodákban dolgoznak, feladatuk a vendégek szórakoztatása, gyerekfoglalkozások, sportprogramok szervezése és levezénylése, esténként showműsorok szervezése.
További információk:
Néhány szállodába tapasztalattal rendelkező táncos-koreográfusokat is el tudunk helyezni

Elvárások:
- aktív, pörgős, magabiztos személyiség, aki nem fél megszólítani embereket
- jó kapcsolatteremtő képesség - felnőttekkel és gyerekekkel egyaránt
- kommunikatív és megbízható személyiség
- jó szervezési képességek
- vonzalom a sportok iránt - lehetőleg tapasztalat is
- nagy munkabírás

Munkakörök: sportanimátor, gyerekanimátor, all round animátor

Szállás és teljes ellátás ingyenesen biztosított, sőt néhány partnerünk az utazási költség megtérítését is vállalja.
Ha érdekel ajánlatunk, jelentkezz minél hamarabb. Munkába állás: április-május-június, és a minimum munkavállalás 4 hónap.

Abroad Job Mediation Online ©

Tárhely bérlés - Domain foglalás - Virtuális szerver - Szerver bérlés