Hotel munkákVidámparkIdősgondozásRaktárSzakmunkák

Állásinformációk

ID: 1 REGISZTRÁCIÓ
Ország:
Város:
Bevezető:
REGISZTRÁCIÓ. Ha egyik állás sem megfelelő, akkor kattints a Jelentkezem feliratra és az elérhetőségeiden kívül alábbi információkat is add meg az üzenet ablakban!
Hány éves vagy? Nemed? Hol és milyen jellegű munkát keresel? Dolgoztál e már külföldön? ha igen hol? Mennyi időre keresel munkát? Milyen képesítéssel rendelkezel? Milyen munka tapasztalatokkal rendelkezel? Számítástechnikai ismereteid? Van e jogosítványod? Milyen nyelvismerettel rendelkezel? Fizetési igényed?
A regisztráció után fel tudjuk venni veled a kapcsolatot, amint Neked megfelelő állásajánlattal rendelkezünk.
Keresett munkakör : -
Mennyi időre:
Munkatapasztalat ebben a munkakörben : év
Kor:
Nem:
Iskolai végzettség:
Nyelvismeretek:
1. nyelv: , szint:
2. nyelv: , szint:
3. nyelv: , szint:
Számítástechnikai ismeretek:
Jogosítvány:  A: no, B: no, C: no
Fizetésigény: Euro/hó
Egyéb információk :

Abroad Job Mediation Online ©

Webtárhely - Domain regisztráció - VPS bérlés - Szerver elhelyezés